Krachtig Mens

Enige tijd ben ik mij aan het omscholen richting Life Coach en ben ik een heerlijke samenwerking aangegaan met team Krachtig Mens. En wat voel ik mij op mijn plek binnen deze fantastische praktijk!

"Ondersteuning bieden op elk vlak, is het talent van Chantal. Als Virtual-Manager brengt ze structuur en rust in ons team van Krachtig Mens. Maar ook denkt en werkt ze mee om Krachtig Mens te laten groeien. Als aankomend allround life-coach is zij de aangewezen persoon om onze cliënten het eerste gevoel van veiligheid te bieden."

 

“Hoe heerlijk zou zijn als je kan doen wat je leuk vindt, elke dag. Wat zou jij dan doen? Ik zie mensen vaak ontevreden en zonder echte glimlach op hun gezichten binnenkomen of rondlopen. Dat is jammer want je hebt maar één leven, het zou toch leuk zijn als je lekker in je vel zit en met zelfvertrouwen er doorheen fietst? Na een gesprek of coaching binnen ons team lachen ze en gaan ze opgelucht en vrolijk de deur uit. Ze hebben weer zin om dingen aan te pakken.”

 

De punten waarbij Chantal je kan helpen

  • Zaken waar je tegenaan loopt nu echt aanpakken
  • Werken aan passies, ambities en plannen
  • Jezelf enthousiast en actief laten voelen
  • Niet meer in valkuilen vallen
  • Meer zelfvertrouwen; daardoor aantrekkelijk en succesvol zijn
  • Je verhaal kwijt, frisse inzichten, kwaliteiten ontdekken en inzetten
  • Loopbaanbegeleiding -> job coaching / business coaching
  • Gezond eten en leven/balans

 

Haar moto

“THEY SAY I DREAM TOO BIG?!  I SAY THEY THINK TOO SMALL!”

 

Dit maakt haar tot waardevol lid van Team Krachtig Mens!